× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Соборній підсвітять фасад історичного готелю. ГРАФІКА

У Вінниці завершується реконструкція будівлі історичного готелю “Франсуа” у центрі міста. Тепер фасад збираються підсвітити за допомогою світлодіодних світильників. 

Департамент міського господарства Вінницької міської ради оголосив допорогову закупівлю на реконструкцію мережі зовнішнього освітлення по вул. Соборній, 44-56. На все готові були виділити 175 605 гривень, однак у процесі закупівлі сума дещо зменшилась.

Вказано, що при реалізації проекту з реконструкції мережі зовнішнього освітлення необхідно буде також облаштувати підсвічування будівлі №50 по вул. Соборній. Передбачено встановлення 22 свiтильникiв зі світлодіодними лампами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На реставрацію готелю “Франсуа” планують виділити додаткові кошти

Облаштувати підсвітку необхідно до кінця поточного року. Ці роботи може ТОВ “МІКС ЛАЙТ”, яке погодилось виконати роботи за 152 000 гривень. Наразі очікують на рішення замовника.

Готель “Франсуа” – пам’ятка архітектури місцевого значення міста Вінниці. Був побудований у 1912 році.

Нагадаємо, що цьогоріч тривали роботи з реставрації фасаду будівлі, яка змінила свій колір з блакитного на бузковий. З будівлі також зняли старі кондиціонери, оновили ліпнину та замінили вікна. Загалом реконструкція історичного готелю коштувала майже півтора мільйона гривень.

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору