× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Сабарові поки не зможуть побудувати спортмайданчик через можливість підтоплення

Вінничани у петиції запропонували створити новий спортивний майданчик на вулиці Прибузькій в мікрорайоні Сабарів. Міська влада зустрілась з автором петиції та проінформувала, що у цьому році майданчик не побудують.

Про це сьогодні, 10 травня, повідомила міська влада у відповіді на електронну петицію. Шанси на те, що новий спортивний майданчик з’явиться, будуть лише після комплексу заходів з інженерного захисту території. Також автору необхідно узгодити створення нового майданчику з комітетом мікрорайону «Сабарів» та з Асоціацією органів самоорганізації населення м. Вінниці.

Нагадаємо, автор петиції, Євгеній Пєсков, просив міську владу про встановлення дитячого ігрового майданчика з елементами спортивного комплексу, який включав би стадіон для міні-футболу. Старий майданчик, за словами автора, застарів та потребує реконструкції; до того ж утримується виключно небайдужими батьками дітей.

Як зазначається у відповіді на петицію, міська влада зустрілася з паном Євгеном на вулиці Прибузькій. Проте, як підкреслюють у відповіді, вказана земельна ділянка знаходиться в межах прибережної захисної смуги р. Південний Буг в зоні ймовірних підтоплень.

Тому, першочергово, необхідно виконати комплекс заходів з інженерного захисту території, що потребує значних капіталовкладень. В поточному році видатками бюджету Вінницької міської ОТГ кошти на ці цілі не передбачені.

Як зазначають у міській раді,  першочергово, необхідно виконати комплекс заходів з інженерного захисту території для нового майданчику, що потребує значних капіталовкладень. Крім того, спортивний майданчик для гри в міні футбол з штучним покриттям потребує в подальшому належного утримання, обслуговування та експлуатації.  Тому, всі пропозиції, що стосуються влаштування дитячих та спортивних майданчиків, на території мікрорайону “Сабарів” необхідно узгоджувати з комітетом мікрорайону «Сабарів» та з Асоціацією органів самоорганізації населення м. Вінниці.

Ілюстративне фото: uCoz

Читайте також: Чи з’явиться у Вінниці місце для любительських автоперегонів: відповідь на петицію

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору