× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На розі Театральної та Соборної у Вінниці створять “транспортний хаб”

Департамент комунального господарства та благоустрою оголосив закупівлю на ремонт зупинки громадського транспорту на Театральній. Очільник департаменту розповів, що планують створити транспортний хаб “як в Європі”. 

Закупівлю оголосили вчора, 22 травня. На капітальний ремонт зупинки громадського транспорту по вулиці Театральній готові виділити щонайбільше 2 077 238 гривень.

У тендерній документації зазначено, що необхідно буде встановити три нові зупинкові павільйони, а ще оновити бордюри, влаштувати покриття з тротуарної плитки (до того ж можуть використовувати демонтовану). Окрім робіт безпосередньо на зупинці, ще планують відновити зелені зони поряд: засіяти суміш газонних трав та посадити вісім платаноподібних кленів. Також встановлять дорожні знаки та оновлять розмітку, встановлять один стенд, а ще металеве бар’єрне огородження.

Директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко прокоментував Vежі, що ремонт стосуватиметься зупинки неподалік театру ім. Садовського. Нагадаємо, що минулого року там розширювали дорогу, створивши додаткову смугу саме для громадського транспорту, а ще замінили підземні мережі та оновили освітлення.

жовтень 2018 року

– Тепер у нас замовлені бордюри для маломобільних осіб. Ми відпрацювали це з Олександром Коротких з Агенції просторового розвитку та з ВТК (Вінницька транспортна компанія – авт.). Цей бордюр має фігурну конфігурацію, щоб транспорт під’їжджав і не було проміжку між посадковою платформою та самим транспортом. Ці бордюри в нас вже є, ми їх замовили і аналогів в Україні немає. Де смуга громадського транспорту – ми укладемо бетонну подушку, влаштуємо плитку, щоб не було “напливів”, наприклад, коли важкий транспорт підходить, то у спекотну погоду створює ці “напливи”. І сама платформа для громадського транспорту буде зроблена з відповідними пандусами з гранітного матеріалу, буде підвищена і там стоятиме три павільйона. Це у нас такий перший пілотний проект.

жовтень 2018 року

– Ми минулого року всі мережі сховали, переклали ту стару плитку, тому що у нас в планах на майбутнє реконструкція самої площі. Ми починаємо робити цей перший “транспортний хаб(інакше – транспортний вузол – авт.) на перехресті Театральної та Соборної. Саме там у нас буде перша зупинка, яка буде дуже цікава. Буде зроблено, як в Європі. І сума нехай людей не лякає, – додав Володимир Ніценко.

Заплановано, що капітальний ремонт зупинок триватиме з червня по вересень.

Відкритий аукціон з визначення виконавця робіт розпочнеться сьомого червня.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору