На розі Пушкіна та Коріатовичів збудують житловий будинок з паркінгом. ФОТО

Днями на розі вулиць Князів Коріатовичів та Пушкіна розпочалося активне будівництво. Раніше тут був пустир, який огороджував зелений металевий паркан, а сьогодні частину огорожі розбірали і є змога побачити, що відбувається на території.

На диво, жодної інформації про те, що саме будують на цьому місці – немає. Так, на будівництві відсутній інформаційний щит, обов’язковий для таких об’єктів.

Водночас Vежі вдалося поспілкуватися з місцевими мешканцями, які повідомили: тут зведуть семиповерховий житловий будинок з підземним паркінгом, а схил біля будинку поруч, що за адресою Пушкіна, 25, укріплять підпірною стіною.

На запитання наших журналістів, голова департаменту архітектури та містобудування Олександр Рекута підтвердив слова місцевих про будівництво семиповерхівки:

  • Це буде житловий будинок з громадськими приміщеннями, ми видали на нього містобудівні умови кілька місяців тому, також були передпроектні рішення у вигляді містобудівного розрахунку. Це буде нетиповий будинок, з дуже цікавою та оригінальною архітектурою. Дизайнери та архітектори справді постаралися, – запевняє Олександр Рекута.

Наразі на майданчику працюють екскаватори, будівельні автокрани та машини з будівельними бурами: вочевидь, готуються до забивання свай. Коли саме будинок може бути зданий в експлуатацію очільник депертаменту архітектури повідомити не зміг, зазначивши, що все залежить від фінансової спроможності забудовника.

Нагадаємо, що днями стало відомо про плани демонтажу старої будівлі на Соборній, 29, де раніше розташовувався готель “Центральний”. Будівля перебуває в аварійному стані та офіційно не є пам’яткою архітектури. На цьому місці планують спорудити торговельно-офісний центр, в якому, серед іншого, планують створити два музеї.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору