На розі Пушкіна та Коріатовичів збудують Golden House на сім поверхів з паркінгом. ГРАФІКА

Стало відомо, як виглядатиме новобудова в середмісті Вінниці на розі вулиці Пушкіна та Коріатовичів, про яку Vежа повідомляла раніше. 

Нагадаємо, що на початку січня на цьому місці розпочалися підготовчі роботи для будівництва: на колишній пустир загнали будівельну техніку, почали вирівнювати ґрунт. Однак жодних інформаційних щитів про деталі будівництва, всупереч вимогам законодавства, ту розташовано не було.

Як повідомили нашим кореспондентам місцеві мешканці, тут планується зведення семиповерхового житлового будинку з паркінгом та офісними приміщеннями. Цю ж саму інформацію підтвердив голова департаменту архітектури та містобудування Олександр Рекута:

  • Це буде житловий будинок з громадськими приміщеннями, ми видали на нього містобудівні умови кілька місяців тому, також були передпроектні рішення у вигляді містобудівного розрахунку. Це буде нетиповий будинок, з дуже цікавою та оригінальною архітектурою. Дизайнери та архітектори справді постаралися, – запевняє Олександр Рекута.

Водночас жодних зображень проекту, яким має бути багатоповерхівка, Vежі не надали. Однак сьогодні міський журнал “Урбан” опублікував візуалізацію майбутньої споруди: на сайті “Енциклопедія Новобудов” вдялося з’ясувати, що йдеться про житловий комплекс “Golden House”.

Це буде цегляний односекційний семиповерховий будинок з підземним паркінгом, терасами та комерційними приміщеннями, а також з дахом з металочерепиці. Будівлю планують здати в експлуатацію вже наступного року, вартість одного квадратного метра в будівлі стартуватиме від $800.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору