× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На ремонт доріг Вінниччини витратять понад мільярд

На те, щоб відремонтувати дороги Вінницької області з державного бюджету цьогоріч виділяють 1,7 мільярда гривень. 

Цього року планують повністю завершити ремонти на відрізках доріг у напрямках Вінниця – Хмельницький та Вінниця – Житомир, а також розпочати напрямок у сторону Гайсина. Також починають працювати на дорогах місцевого значення, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Частину траси М-12 на Вінниччині ремонтуватимуть за понад 190 мільйонів

– З 1 січня 2018 року до сфери управління обласної державної адміністрації Службою автомобільних доріг було передано 7,5 тисяч кілометрів доріг місцевого значення, а для будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування, у складі спеціального фонду державного бюджету створений Державний дорожній фонд. 60% коштів Фонду будуть спрямовані на дороги державного значення, 35% – на дороги місцевого значення і 5% йтимуть на заходи з безпеки дорожнього руху, – зазначив керівник служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від Калинівки до Стрижавки: частину траси М-21 відремонтують за 200 мільйонів

За його словами, збільшення фінансового ресурсу дало можливість розпочати масштабні ремонтні роботи на автошляхах усієї України. Що ж стосується Вінниччини, то минулого року відповідні роботи проводилися на трасі М-21, також частково відремонтували трасу М-12.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору