× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На реконструкції Замостянської зекономлять півмільйона гривень

Після проведення відкритих торгів стало відомо, хто виконуватиме реконструкцію другої черги вулиці. Найменшу вартість запропонували ТОВ “Шляхбуд” і завдяки цьому збережуть трохи більше 500 тисяч гривень. 

Троє учасників прийняли участь у відкритому аукціоні щодо другої черги будівництва по вулиці Замостянській. Початкова вартість, яку готові були виділити замовники робіт становила 89 970 367 гривень.

ТОВ “ПІДПРИЄМСТВО”АГРОПРОДСОЮЗ” запропонували виконати весь обсяг робіт за 89 969 345 гривень, ТОВ “Шляхбудматеріали” – за 89 мільйонів 400 тисяч, а найнижчою та переможною виявилась пропозиція ТОВ “ШЛЯХБУД” – 89 392 356 гривень. Таким чином, вдалося зекономити 578 011 гривень.

Нагадаємо, що згідно із тендерною документацією на ділянці від вулиці Стеценка до Стрілецької планується реконструкція проїзної частини та трамвайних колій, облаштують три посадочні платформи та оновлять контактну мережу. Після всіх робіт візьмуться за благоустрій алеї: облаштують тротуар та озеленять. На цій ділянці планують висадити 114 гостролистих кленів, 21 сріблястий клен та ще 35 кленів породи Фрімана. На алеї також з’явиться 50 горобин, а для квітів встановлять спеціальні контейнери. До того ж передбачено створити систему автоматичного поливу.

Для містян облаштують 40 лавок та 31 сміттєву урну. Окрім цього передбачено встановлення шести комплексів для прибирання за собаками. Вздовж алеї встановлять 36 нових вуличних світильників та 25 камер відеонагляду. Для велосипедистів облаштують окрему доріжку.

Минулого тижня також запрацював реверсний рух трамваїв у рамках реконструкції другої черги вулиці.

У тендерній документації вказано, що завершити всі роботи планують до травня 2020 року.

Читайте також: У Вінниці на продовження ремонту Замостянської планують виділити близько 89 мільйонів

Читайте також: Автомобільні затори та розгублені пішоходи: на Замостянській запрацював реверсний рух трамваїв. ФОТО

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору