× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На “Прозорих офісах” у Вінниці ставлять маячки, які допоможуть слабозрячим

В прозорих офісах міста вже протягом місяця тестують звукові маячки над вхідними дверима. Ці маячки мають допомагати слабозрячим людям потрапляти до приміщень ЦНАПів.

Як повідомляється на сайті міської ради, звукові маяки SB-01 спрацьовують завдяки спеціальній програмі, посилаючи сигнал на персональні пульти, які мають слабозрячі вінничани. Також сигнал може надходити на мобільний телефон зі спеціальним додатком. Це дасть можливість легше орієнтуватися в просторі, адже маячки встановлені над вхідними дверима.

Слабозрячі вінничани, на своїх телефонах та спеціальних пультах, мають спеціальні програми, які синхронізовані з маячком. Програма активізується на відстані 20-30 метрів: вмикається відповідний сигнал, який допомагає слабозрячим людям дістатись до вхідних дверей, – розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Ірина Копчук.

Після тестування звукових маячків, у разі позитивних відгуків від слабозрячих вінничан, такі пристрої встановлюватимуть по всьому місту: в аптеках, супермаркетах, лікарнях тощо.  

Фото: ВМР

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору