На проспекті Юності встановлять камери та нове освітлення за 700 тисяч

Окрім системи відеоспостереження по вулиці також оновлять мережу освітлення та встановлять нові ліхтарі. Відповідний тендер оголосили у Департаменті міського господарства Вінницької міської ради. 

Як зазначено у тендері, з міського бюджету на реконструкцію мережі зовнішнього освітлення пішохідної зони по проспекту Юності готові виділити 728 тисяч 75 гривень. Зазначимо, що роботи відбудуться лише по непарній стороні вулиці від Хмельницького шосе до вул. Василя Порика.

Згідно із документацією, заплановано встановити 22 нові вуличні ліхтарі, кожен висотою сім метрів, сріблясто-сірого кольору. Окрім цього, заплановано встановити камери відеонагляду вздовж вулиці. Разом з тим зазначено, що виконавець робіт повинен обов’язково відновити, в разі наявності, пошкоджене асфальтобетонне чи інше штучне покриття та виконати благоустрій пошкодженої  та прилеглої до неї зеленої зони.

Орієнтовний графік робіт: з середини червня до початку липня.

Потенційні учасники торгів могли подавати свої пропозиції до п’ятого червня. Наразі розглядають єдину подану пропозицію від міського комунального унітарного підприємства “Міськсвітло”, які готові виконати весь обсяг робіт за 680 тисяч гривень.

Нагадаємо, що нове освітлення також з’явиться на частині набережної біля фабрики “Рошен”.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору