× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На площі Стуса покусали та “розстріляли” умовних терористів на змаганнях тілоохоронців. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автоматні черги прямо над вухами глядачів та журналістів, вибухи під автівками на очах сотень вінничан і вівчарки в “жилетках” з написом “УДО”, котрі зграєю кидаються на “бандита”. Так на площі Стуса розпочалися міжнародні змагання професійних тілоохоронців.

На Чемпіонат України, який у Вінниці проходить уперше та зібрав команди з інших країн, загалом приїхало 27 команд та 150 учасників.

Окрім українських бодігардів від НАБУ, особистої охорони Президента, кримінальної поліції та приватних структур на кшталт “Тигр” чи “Скорпіон”, на площі стуса в чорних костюмах також походжали суворі китайці, азербайджанці та молдавани. Усі вони мають намір вибороти звання найефективніших тілоохоронців під час змагань із супроводу, відбиття нападу та евакуації охоронюваної особи, а також з рукопашного бою.

Однак перед початком власне Чемпіонату відбулися показові виступи спортсменів гімнастів та співробітників Управління Державної Охорони.

Спочатку УДОвці демонстрували вміння відбивати напад правопорушників із застосуванням службових собак. Попри те, що умовні злочинці вели стрільбу з автоматичної зброї прямо з автомобіля та застосовували вибухівку, вівчарки, здавалося, взагалі не помічали пострілів і за лічені секунди знешкоджували порушників міцними щелепами та лапами.

За тим бійці продемонстрували, як потрібно давати відсіч терористам, котрі нападають на кортеж з VIP-персоною.

На площу виїхало три автомобіля, в одному з яких – охоронювана особа. Раптово перед головною машиною кортежу лунає вибух, а одночасно з ним з-за спин журналістів та глядачів вибігають “терористи”, вже ведучи стрільбу з автоматів та гранатометів.

Гільзи летіли під ноги операторам, а об’єктиви камер були укутані димом від вибухів. Однак в той же час з кортежу вийшли екіпіровані бійці, які автоматним вогнем подавили “терористів”, закидали їх гранатами та евакуювали VIPа.

Зараз на площі Стуса тривають вже самі змагання серед тілоохоронців, під час яких вони демонструють власні вміння працювати з VIP-ами під час масових заходів. Оцінки бодігардам виставляються за кращий вихід з автомобіля, супровід особи, відбиття нападу з натовпу та евакуацію “дуже важливої особи”.

Репортаж про хід та результати цих змагань очікуйте в нашому наступному репортажі.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору