На площі Могилка тестують “сухий” фонтан та чекають на повернення літака

Розпочали капітальний ремонт ще восени та планували завершити до кінця року, однак через певні затримки кінцеву дату перенесли на весну. Зрештою, тепер завершити реконструкцію площі обіцяють вже до червня.

Як розповіли робітники виданню Вінниця.інфо, на площі Могилка їм ще залишилося вмощення бруківки, а також розпочати роботи біля постаменту з літаком, який зняли у жовтні. Наразі сам МІГ-15 реставрують, а робітники додають, що майбутній постамент може дещо відрізнятися від того, як було запроектовано спочатку. Однак обіцяють встигнути та завершити реконструкцію площі Могилка до початку літа.

Проспект Космонавтів: за півкроку до весняного відкриття. ФОТОРЕПОРТАЖ

До речі, робітники вже провели тестовий запуск нового “сухого” фонтану на площі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Роман Ковальський. Цей фонтан не має басейну – вода захована під решітку, а на поверхні можна ходити.


Зазначимо, що загальна вартість реконструкції складала понад 27 мільйонів гривень. Нею було передбачено зміна покриття та оновлення бруківки, облашутвання дитячого майданчика, встановлення лавок та урн, а також встановлення “сухого” фонтану. Окрім цього, на площі буде система відеоспостереження та мережа wi-fi.

Нагадаємо, ща на цей рік також запланували реконструкцію третьої черги проспекту Космонавтів: від Келецької до парку Дружби народів. На Келецькій також оновлять трамвайну колію за тим самим принципом, як на площі Гагаріна та з’єднають другу та третю частини проспекту Космонавтів прямим пішохідним переходом, встановивши світлофор. Вартість усіх робіт попередньо складає  близько 50 мільйонів гривень. Таким чином, вартість ремонтних робіт на всіх трьох чергах проспекту Космонавтів орієнтовно становить понад 70 мільйонів гривень.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору