× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На новорічні свята у Вінниці виділили майже півтора мільйона

Цьогоріч на підготовку та святкування Нового року та Різдва у місті виділяють майже півтора мільйона гривень. На ці кошти мають забезпечити яскраву ілюмінацію, встановити ялинки та святково оформити декілька міських локацій.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні виконавчого комітету міської ради. Загалом зимові святкування коштуватимуть міському бюджету 1 464 184 гривень.  Передбачено встановити новорічну ялинку у Центральному парку ім. Горького та прикрасити ще одну у парку “Дружби народів”.  До речі, для новорічної ялинки Вінниці, яка з’явиться у Центральному парку, придбають дерев майже на 200 тисяч. Нагадаємо, що минулого року головне новорічне дерево складалось із 321 ялинки. Ще збираються святково прикрасити будівлю Вінницької міської ради та майдан Незалежності, влаштують компрзицію “Вертеп”.

Частину коштів витратять на утримання біотуалетів та євроконтейнерів.

Вказано, що встановити новорічні ялинки необхідно до 14 грудня. До речі, у Центральному парку також облаштують “Луна парк” і працюватиме святковий ярмарок. До 12 грудня мають завершити монтування святкової ілюмінації Новорічної ялинки, фонтанної площі, входів та іншої території парку, а також встановлять світлодіодні скульптури та Новорічне містечко на майдані Незалежності.

Нагадаємо, що минулого року головну Новорічну ялинку Вінниці відкрили 19 грудня. Тоді на свято завітав не лише Святий Миколай, а й Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Миколай і Гройсман відкрили головну ялинку Вінниці: ФОТОРЕПОРТАЖ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як прикрасили головну ялинку Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

Триватимуть святкування понад місяць, а вже до 21 січня необхідно буде прибрати Новорічну ялинку та впорядкувати місця проведення різноманітних заходів.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору