× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На надбавки вінницьким вихователям садочків та гуртків направлять понад 19 мільйонів

До кінця року на надбавки вихователям дитячих садків, гуртків та тренерам спортивних шкіл з міського бюджету додатково направлять понад 19 мільйонів гривень. 

Про це сьогодні, 15 серпня, розповіла очільниця департаменту фінансів Наталія Луценко під час засідання виконавчого комітету.

У березні цього року на сесії міської ради погодили проект рішення «Про встановлення надбавки за складність та напруженість в роботі педагогічним працівникам окремих закладів освіти». Муніципальну надбавку тоді призначали 1675 фахівцям, а саме вихователям дошкільних закладів освіти та керівникам гуртків у позашкільних закладах – тренерам-викладачам ДЮСШ, викладачам шкіл естетичного виховання, керівникам гуртків та організаторам Центру підліткових клубів.

На ці потреби до кінця року направлять додатково 19,1 мільйони гривень.

За словами очільниці департаменту освіти Оксани Яценко, в Україні лише чотири чи п’ять міст мають подібні надбавки працівникам дошкільних закладів освіти, розміром від 10 до 20 відсотків. Щодо закладів культури, то подібний проект є ще в Києві, а щодо спортивних гуртків ще у декількох містах були прийняті подібні рішення після Вінниці.

– В принципі, це була наша ініціатива, її реалізація стала можлива завдяки тому, що ми змогли змобілізувати додаткові надходження до міського бюджету і направити їх саме на ці цілі, – додав міський голова Сергій Моргунов.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору