На місці “пішоходного озера” біля вінницької тюрми до кінця місяця збудують нову дорогу

Перша черга реконструкції вулиці Верхарна, що проходить уздовж вінницької колонії, має завершитися до вересня 2017-го року.

Про це сьогодні, 10 серпня, заяв директор Департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко під час об’їзду міста делегацією міської ради на чолі з мером Сергієм Моргуновим.

Так, за словами п. Ніценка, згідно з планом робіт до кінця липня на цьому відрізку дороги мають завершити укладання дорожньогопокриття, облаштувати тротуари та зливову каналізацію, а також в деяких місцях встановити огорожу. Окрім того, робітники асфальтують і територію поруч з ґанками адміністрації колонії.

Як зазначив міський голова Сергій Моргунов, це довготривалий проект, адже йдеться відразу про три черги реконструкції вулиці: по завершенню цієї ділянки – від будівлі колонії та до вул. Привокзальної – наступним етапом стане реконструкція частини шляху від вул. Привокзальної і до вул. Некрасова. Третя черга реконструкції охопить ділянку від вул. Некрасова до вул. Довженка.

  • Це важливий проект, до якого ми йшли з 2009-го року. На цій дорозі раніше були якісь озера, мало не очерет ріс, попри те, що тут досить інтенсивний рух транспорту. Завершення реконструкції цієї дороги дозволить нам значно розвантажити цей район і створить зручності для мешканців, – заявив Сергій Моргунов.

Загальна вартість робіт з реконструкції вул. Верхарної становить 8 млн. 851 тисячу гривень, загалом заплановано оновити майже 700 метрів дороги з усією інфраструктурою.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору