× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Ліверпулі встановили білу ялинку, а “Бітли” вже в снігових “шапках”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Площа Ліверпуль в середмісті Вінниці вже не лише припала снігом, створивши фігурам “Бітлів” білі “головні убори, але й вже має свою ялинку та новорічний будиночок.

Монтувати білу штучну ялинку, щедро прикрашену гірляндою повністю завершили вчора, 17 грудня. Так само ще до самого вечора того ж дня тривали приготування у святковому дерев’яному будиночку, встановленому тут же.

Вже з 20 грудня в ньому працюватиме «Вінницька новорічна пошта». Тут дорослі зможуть відправити побажання із нагоди свят своїм близьким, а діти – Святому Миколаю, Санта Клаусу та Діду Морозу. А кожна дитина отримає по одній марці та одній листівці безкоштовно.

Скористатися незвичайним сервісом можна буде до 13 січня. Графік роботи (тобто прийому листівок) «Вінницької новорічної пошти»: у суботу та неділю «Новорічна пошта» із 16:00 до 19:00, у середу, четвер та п’ятницю – із 18:00 до 20:00.

На вихідних на площі Ліверпуль розпочнуться концерти вуличних музикантів, інтерактиви з дітьми, майстер-класи, працюватимуть аніматори тощо.

Окрім цього, вінницька малеча має змогу покататись на святкових рейсах новорічного трамваю. Він курсуватиме із 20 грудня по 14 січня по п’ятницях, суботах та неділях.

Як і зазвичай, у рамках подорожі для дітей передбачається святкова програма. Цього року особливістю звичного атракціону стане те, що до маленьких пасажирів на вже згаданій площі Ліверпуль приєднаються вуличні музиканти, котрі виконуватимуть роль «The Beatles» і гратимуть для малечі протягом усієї поїздки.

Трамвай курсуватиме за спеціальним маршрутом «Зупинка Новорічне містечко – станція Ліверпуль – Майдан Небесної сотні». «Зупинка Новорічне містечко» буде розташована на майдані Незалежності. По п’ятницях новорічний трамвайчик розпочинатиме свою подорож о 19:00, по суботах та неділях – о 17:00 та 18:00.

Сертифікат на казкову новорічну подорож у трамвайчику отримають найбільш активні діти, які візьмуть участь у конкурсах в «Новорічному містечку». Також відбудеться рейс для діток з соціально незахищених категорій.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору