× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Ліверпулі відкрили новорічну пошту для дітей. ФОТОРЕПОРТАЖ

“Потрібно їсти кашу, чистити зуби, вчасно лягати спати і вранці добре прокидатися”, – пояснює три-чотирирічний хлопчик, який з допомогою батьків, старанно виводить літери на аркуші, який ось-ось стане справжнім листом до Діда Мороза.

Хлоп’я перераховує допитливим журналістам “умови”, яких потрібно дотримуватися, аби Святий Миколай чи Дід Мороз, уважно прочитавши листа, виконав побажання і приніс подарунки під ялинку на Новий рік. Що саме загадав маленький вінничанин – навідріз відмовляється зізнаватися.

Таких як він сьогодні в затишному деевяному будиночку на Ліверпулі – багато. Адже саме сьогодні, 20 грудня о 18:00 відкрилася Новорічна пошта. Тут дітворі безкоштовно дають марку та конверт, аби юні мешканці Вінниці змогли надіслати свої привітання рідним та близьким “старовинним” способом – паперовим листом. Або ж – могли надіслати лист прямо в резиденцію Святого Миколая, щоб той дізнався про їхні бажання.

 

Новорічна пошта на Ліверпулі – де тепер “гуляють”, до речі, відразу два склади “бітлів” – працюватиме до кінця зимових свят.

 

Цей проект, що реалізовується спільно з Укрпоштою – новинка цьогорічних зимових заходів. Скористатися незвичайним сервісом можна буде до 13 січня. Графік роботи (тобто прийому листівок) «Вінницької новорічної пошти»: у суботу та неділю «Новорічна пошта» із 16:00 до 19:00, у середу, четвер та п’ятницю – із 18:00 до 20:00.

 

На вихідних на площі Ліверпуль відбуватимуться концерти вуличних музикантів, інтерактиви з дітьми, майстер-класи, працюватимуть аніматори тощо.

Окрім цього, вінницька малеча має змогу покататись на святкових рейсах новорічного трамваю. Він курсуватиме із 20 грудня по 14 січня по п’ятницях, суботах та неділях.

Як і зазвичай, у рамках подорожі для дітей передбачається святкова програма. Цього року особливістю звичного атракціону стане те, що до маленьких пасажирів на вже згаданій площі Ліверпуль приєднаються вуличні музиканти, котрі виконуватимуть роль «The Beatles» і гратимуть для малечі протягом усієї поїздки.

Трамвай курсуватиме за спеціальним маршрутом «Зупинка Новорічне містечко – станція Ліверпуль – Майдан Небесної сотні». «Зупинка Новорічне містечко» буде розташована на майдані Незалежності. По п’ятницях новорічний трамвайчик розпочинатиме свою подорож о 19:00, по суботах та неділях – о 17:00 та 18:00.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору