На Лісопарку зроблять нову алею, велодоріжку та увімкнуть wi-fi

Незабаром вінничани матимуть ще одне місце для прогулянок: у місті продовжили роботи з облаштуванню Лісопарку, де незабаром з’явиться алея, велодоріжки та камери відеонагляду. 

Нещодавно розпочалася реконструкція зони відпочинку, що знаходиться навпроти трамвайної зупинки “Лісопарк”. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив вінницький міський голова Сергій Моргунов. Роботи  розпочали з облаштування алеї та прокладання кабелів для зовнішнього освітлення.

  • Фактично реконструкцією другої черги ми виконаємо комплексний благоустрій зеленої зони в Лісопарку, де вінничани з родинами та дітьми проводять дозвілля, – зазначено в дописі.

Таким чином будівельники облаштують нову алею, зроблять велодоріжку та зону відпочинку з лавочками. У Лісопарку також встановлять точки доступу до Wi-Fi, обладнають вхідну групу і між двома входами до парку розмістять парковку. Задля безпеки громадян, планом також передбачено встановити камери відеонагляду.

Нагадаємо, що минулого року на галявині Лісопарку, навпроти площі Могилка, з’явилась алея, а також дитячий та спортивний майданчики.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору