На Київський міст у Вінниці додали ще 26 мільйонів

На початку вересня з’явились торги на суму у понад 26 мільйонів. Ці кошти мають бути використані для виконання необхідних “додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті”.

Щоправда, які саме роботи необхідно виконати, коли міст вже практично завершено, не вказано. На роботи, “які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту” виділяють 26 729 942 гривні. Отримувачем коштів стало Товариство з обмеженою відповідальністю “МСУ-2”, які проводили ремонтні роботи на Київському мосту з березня минулого року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білосніжна розмітка і м’який асфальт: Київський міст за кілька годин до відкриття. ФОТОРЕПОРТАЖ

Як прокоментував директор департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради Ігор Кравець виданню “20 хвилин”, кошти переважно будуть витрачені на оплату праці будівельників.

– Для прикладу, замість прорахованих у проекті 80 балок потрібно було зробити 104, планувалося відновити старе перильне огородження, але воно не підлягало реставрації, тому підрядник зробив нове, будівельники заново робили підходи до мосту, адже коли їх розкопали – там було порожньо, без укріплення міст не можна було здавати в експлуатацію, – прокоментував чиновник.

Зрештою, таких робіт назбирали на понад 26 мільйонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці на Київському мосту незабаром встановлять нічну ілюмінацію

До речі, у липні вже виділяли додаткові 1,5 мільйона гривень, які витратили на закупівлю додаткових балок для мосту. Початкова ж вартість реконструкції мосту, який був споруджений у 60-х роках минулого століття, мала становити 67 мільйонів.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору