На Київській замість ринку збудують торговий центр

Замість металевих «ракушок», що по вулиці Київській, 108а, з’явиться  одноповерховий торговий центр. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Вінницької міської ради.

Так, згідно із документом, приватному підприємству «Еконіка-М» надано вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування торгового центру. Наступним кроком для виконання цього рішення має стати розробка проектної документації.

Додамо, що зносити ринок тут розпочали ще у травні цього року. Частина людей, які реалізовують тут свою продукцію, перебралася торгунати на ринок “Лісопарк”.

  • Підприємство є власником земельної ділянки та ринку. Було ухвалено інвестиційне рішення щодо переформатування ринку. Маємо відходити «від базарів 90-х» та облаштовувати сучасний торговий об’єкт, комфортний для людей. Скільки часу на виготовлення об’єкту та коли буде розпочато будівництво на сьогодні я не готовий сказати. Наше завдання – стежити за виконанням рішення та дотриманням містобудівних умов та обмежень, – прокоментував Vежі дане рішення головний архітектор міста Олександр Рекута.

Згідно із даними публічної кадастрової карти, площа ділянки, на якій розташовується ринок – 0.3242 га. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Швидше всього, ринок матиме вигляд на кшталт того, що на “Лісопарку”. Якою буде площа самого торгового центру – буде відомо після виготовлення документації.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору