На хабарі затримано заступника прокурора Вінниччини. ФОТО

Співробітники СБУ, НАБУ та САП затримали на хабарі заступника прокурора Вінницької області.

Як ідеться у повідомленні СБУ, “встановлено, що посадовець вимагав шість тисяч доларів США за вирішення питання стосовно закриття кримінального провадження щодо самовільного захоплення 50 гектарів земель сільськогосподарського призначення в одному із районів Вінниччини”.

Правоохоронці затримали фігуранта справи та двох посередників за місцями їх проживання після отримання всієї суми хабара.

Коментуючи подію, прокурор Вінниччини зазначив, що шокований затриманням: “Надзвичайна подія, яка трапилась у вівторок, 10 квітня, неприємно шокувала мене та весь колектив прокуратури Вінниччини.

Мені дуже шкода, що людина, якій я довіряв так вчинила. Але прокуратура очищується, нехай і репутаційними втратами. Ми зробимо висновки. Якщо вина працівника прокуратури буде доведена, його буде покарано відповідно до закону. Нечистим на руку – не місце в органах прокуратури”, -сказав В’ячеслав Соколовий.

У соцмережах та на деяких веб-ресурсах з’явилося повідомлення, що затриманим може бути заступник прокурора Олександр Попеско. Досудове розслідування у рамках відкритого кримінального провадження здійснюється за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору