На Гніванському шосе встановлять “розумні” камери та капітально відремонтують дорогу

Гніванське шосе набуде нового вигляду: там з’являться відеокамери, що розпізнають обличчя та номерні знаки авто, нове освітлення, але перш за все – капітально відремонтують дорогу та тротуари. 

Відповідний тендер було опубліковано на сайті публічних закупівель вчора, 16 травня. Замовником робіт є Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради. Оголошена вартість робіт – 67 088 478 гривень. Щоправда, по завершенню тендеру ціна може зменшитись.

Згідно із тендерною документацією передбачено виконати значний обсяг робіт. Для почтаку – підготовчі роботи (розберуть асфальтобетонне покриття, бортові камені тощо), формувальна обрізка дерев, які вищі за 5 метрів, видалення порослі кущів, сухостійних та аварійних дерев.

Піля цього капітально оновлять дорожнє покриття та тротуари. Подбають про благоустрій та озеленення території, встановлять громадські зупинки, старі урни замнять на нові. Роботи також стосуватимуться зовнішнього освітлення, зокрема, встановлять 198 нових світлодіодних світильників. Варто врахувати можливість підключення датчиків руху, можливість зміни інтенсивності  освітлення в залежності від погодних умов, можливість керування кожним  окремим  світильником  автоматично, або по команді оператора тощо.

Робітники також амінять бар’єрне огородження, оновлять розмітку на дорозі, встановлять знаки.

На ділянці ще забезпечать відеонагляд. Комплексна система відеоспостереження передбачає зовнішнє оглядове відеоспостереження, трансляцію потоків відеозображення у реальному часі з відеокамер до центру обробки даних, автоматичне розпізнавання державних номерних знаків автомобілів, а також автоматичне розпізнавання обличчя.

Згідно орієнтовного плану виконання робіт, розпочати планують з середини червня. Загалом роботи виконуватимуть у два етапи: з червня по листопад 2018 року, та з квітня по травень 2019 року.

Наразі ще приймають тендерні пропозиції. Відкритий аукціон з пошуку виконавця робіт, який запропонує найменшу ціну, розпочнуться четвертого червня.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору