На два дні трамваї по Хмельницькому шосе змінять графік руху

Трамваї, чий маршрут пересікається із вулицею Хмельницьке шосе, два дні будуть їхати в депо на годину раніше. Від сьогодні, 3 липня, а також 4 липня в місті планово ремонтуватимуть трамвайну колію по вулиці Хмельницьке шосе. Роботи триватимуть з 23:00 до 5:00.

Як розповів начальник служби експлуатації «Вінницької транспортної компанії» Микола Заверюха, у зв’язку з цим рух трамвайних маршрутів протягом цих двох днів скоротять на годину, до 23:00.

  • Розпочинатимемо о 23:00 через великий обсяг робіт, які неможливо виконати в той короткий проміжок часу з 24:00 до 5:00, коли ми вже повинні відновити рух, – каже Микола Заверюха. – Однак, для зручності пасажирів ми на цьому відрізку задіємо як мінімум два автобуси: від площі Гагаріна до зупинки «Сторіччя трамваю» Барського шосе. За нашими розрахунками їх буде достатньо. Крім того там ще працюватиме інший транспорт, наприклад – маршрутне таксі.

Спеціально створений додатковий автобусний маршрут «Барське шосе – площа Гагаріна» діятиме лише на час ремонтних робіт. Проїхатися в ньому можна буде за звичним тарифом – 3,50 гривень.

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору