× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На другому “Хвіст-фесті” у Вінниці господарів знайшли понад 40 безпритульних тварин. ФОТОРЕПОРТАЖ

У неділю, 23 червня у Вінниці відбувся другий ярмарок допомоги безпритульним тваринам “Хвіст-фест”. Протягом дня на Європейській площі цуценят та кошенят роздавали безкоштовно тим людям, які шукали собі нового пухнастого друга. 

Співорганізаторка заходу Олена Суботіна розповіла Vежі, що загалом за один день вдалося прилаштувати понад 40 котів та собак, при чому деяких роздали ще до початку ярмарку.

 

 

– Наприклад, чоловік приніс вісім цуценят і у нього їх одразу розібрали, як пиріжки, – розповідає Олена Суботіна. – Вони були дуже класні, така змішана порода зі стаффом. Ще було декілька котиків, яких також одразу схопили і навіть не встигли зареєструвати. Під час першого “Хвіст-фесту” було дуже багато цуценят, а котів значно менше, а цього разу – навпаки, було дуже багато кошенят та дорослих котів.

 

Олена Суботіна розповідає, що цього разу на захід прийшли менше вінничан, ніж на перший “Хвіст-фест”, який відбувся першого червня. Пояснює це тим, що під час першого ярмарку у місті було свято – День захисту дітей, та деякі розважальні заходи відбувались неподалік ярмарку. Попри те, що другий “Хвіст-фест” зібрав менше відвідувачів, їм вдалось знайти господарів для ще більшої кількості тварин, ніж попереднього разу, а тому організатори вже планують робити подібні заходи щомісяця.

 

Вінничанка Людмила Поворознюк принесла на фестиваль двох кошенят і знайшла нових власників для них.

– Ми простояли довгенько. Мені пощастило, тому що у деяких взагалі не забрали кошенят та цуценят. Враження від заходу доволі позитивні, організація непогана. Тварин оглядали на наявність кліщів, бліх та хвороб, а усім новим власникам ще давали корм у подарунок. Обов’язково підписувався договір з тими, хто брав тварин, щоб відслідкувати, що буде з  тваринкою у випадку, якщо будуть якісь проблеми, або люди зрозуміють, що вони не готові до такої відповідальності. Тобто ось цей договір захищав тварин. Звісно, будемо за деякий час телефонувати і цікавитися, як адаптувалась тварина, як господарям з нею, чи “прижилися” вони та готові до цієї відповідальності.

На ярмарку не лише роздавали тварин, а й збирали кошти, щоб допомогти приватним міні-притулкам. За день небайдужі містяни залишили 5940 гривень.

– Усі кошти були використані для допомоги приватним міні-притулкам, наприклад, бабусям, у яких по 30 котів у квартирі. Притулкам з собачками, які люди утримують за свої кошти. Знаєте, це переважно пенсіонери. Ми викладаємо звіт, скільки мішків корму купуємо, поіменно куди завозимо, всі чеки маємо… Цього разу також будемо допомагати кому що потрібно, але вже іншим людям, тому що у нас же таких багато.

Продовжувати шукати господарів тваринам будуть й онлайн – світлини цуценят та кошенят, а також вже дорослих собак і котів публікуватимуть у групі “Хвіст-фест” ТУТ. Таким чином організатори сподіваються, що якнайбільше тварин зможуть знайти новий дім.

Фото Марини Сербінович

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору