На дороги Вінниччини цьогоріч витратять понад мільярд

Зараз у Вінницькій області тривають ремонтні роботи на ділянках трас М-12, М-21 та об’їзної Вінниці. Усього від початку року виконано поточних ремонтів доріг Вінниччини майже на 800 мільйонів.

  • На 2017 рік Службі автомобільних доріг у Вінницькій області доведений план фінансування дорожнього господарства з капітального, поточного середніх ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування в сумі 1,3 млрд грн, – повідомила Vежі фахівчиня із зв’язків з громадськістю та ЗМІ Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ніка Чернега. – З них на поточний середній ремонт заплановано 1,09 млрд грн та 252,9 млн грн на експлуатаційне утримання.
  • Всього в 2017 році фактично виконано робіт з поточного ремонту на 749,4 млн грн.

За інформацією прес-служби облавтодору, фінансування в поточному році здійснюється за рахунок державного бюджету, «митного експерименту» (перевиконання надходжень митних платежів) та кредитних коштів. Крім того, фінансування трьох об’єктів поточного ремонту відбувається спільно із місцевими радами, які фінансуватимуть не менш, як 10% від загальної вартості робіт. Наприклад, Вінницька міська рада виділила 20 мільйонів гривень на об’єкти «Об’їзна м. Вінниця» та «Південний обхід м. Вінниця». За рахунок цих коштів зроблять оствілення на цих ділянках.

Читайте також: Наступного року на дороги Вінниччини планують виділити 673 мільйони

До ремонту доріг загального користування також залучаються кошти з бюджетів міських, районних, селищних та сільських рад, як співфінансування на договірних засадах.

  • Сьогодні (станом на 22 вересня, – VежА), міськими, районними, селищними та сільськими радами профінансовано та виконано робіт на загальну суму 6,9 мільйонів, – зазначають в облавтодорі.

  • Сьогодні (станом на 22 вересня, – VежА) у Вінницькій області наймасштабніші ремонтні роботи тривають на автодорогах М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка», М-21 «Житомир – Могилів-Подільський» та Т-02- 04 «Південний обхід м. Вінниці».

На автодорозі Т-02- 04 «Південний обхід м. Вінниці», протяжністю 3,3 км уже розпочато прокладання верхнього шару асфальтобетону, тривають підготовчі роботи з облаштування велодоріжок та освітлення.

Поточний середній ремонт семи ділянок автомобільної дороги М-12 сумарною протяжністю 23,04 кілометри буде профінансований на 336,8 мільйонів гривень.

Тривають ремонтні роботи і на відрізку дороги біля села Якушинці в напрямку Хмельницької області. Це ділянка автодороги М-12 протяжністю 2,9 км і вартістю 68,9 млн грн. На відрізку влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетону та верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону. Також на відрізку автодороги ведуться роботи з встановлення освітлення, заміни бар’єрного огородження, облаштуванню тротуарів та бордюрів. Розпочато роботи ще на двох ділянках в районі сіл Лисогора та Ксаверівка. Зараз підрядники виконують роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону.

На автомобільній дорозі М-21 «Житомир – Могилів-Подільський» за рахунок грошей державного бюджету завершуються ремонти на трьох об’єктах сумарною протяжністю 9,4 км. На об’єктах посилено основу дорожнього покриття методом регенерації; влаштовано вирівнюючий та верхній шар покриття, зупинкові смуги; нанесено пластикову розмітку; відремонтовано зупинки. Встановлено нові дорожні знаки. Поки що завершують роботи з встановлення нового бар’єрного огородження.

Читайте також: У серпні завершать ремонт ще 13-ти кілометрів траси «Житомир – Могилів-Подільський»

Фото Андрія Завертаного

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору