× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На День Європи у Вінниці виступить “Хорея Козацька” з українськими бароковими мелодіями

Під час святкування Дня Європи у Вінниці виступить гурт “Хорея Козацька”. Музики презентують репертуар українських барокових мелодій у стінах храму Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ.

Виступ гурту “Хорея Козацька” є частиною проекту Центру історії Вінниці “Ніч музеїв”.

Гурт “Хорея Козацька” на чолі з Народним артистом України Тарасом Компаніченком відтворює забуту мелодику давньої України, віднайдену в рукописах архівів та бібліотек. На вечірньому концерті гурт презентує репертуар із українських барокових мелодій XVII-XVIII століть. У неповторній атмосфері храму звучання хорового співу та народних інструментів залишать незабутній спогад про вечір святкової Вінниці, – йдеться в анонсі.

Організатори зазначають, що концерт складатиметься з двох частин: барокові твори “Бенкету духовного” та “Пісні Української Революції”. Подібний концерт гурт вже влаштовував у стінах Софії Київської.

Концерт відбудеться в суботу, 18 травня, о 21:00 в храмі Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ (вул. Київська, 1). Потрапити на концерт можна тільки за запрошеннями, а отримати таке запрошення можна у чергового на вході до храму щодня з 10:00 до 18:00. Більше інформації можна довідатись за телефоном +38 067 430 36 63, В’ячеслав (з 10:00 до 18:00).

Читайте також: Ніч музеїв: у Вінниці покажуть унікальні моделі кораблів і техніку зі світу “Star Wars”

Читайте також: Вінничан запрошують на нічну екскурсію до канцелярії Петлюри

Читайте також: Нічна “Мелодія повітря”, Злата Огнєвіч, та вуличне мистецтво: повна програма святкування Дня Європи у Вінниці

Ілюстративне фото: Вікіпедія

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору