На День Незалежності у Вінниці покажуть зброю та техніку часів УНР. ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ

Традиційно на символічній площі міста 24 серпня облаштують різноманітні святкові локації: від виставок до концертів. Дрес-код дня – вишиванки та віночки.

Програму заходів 26-ої річниці Дня Незалежності оприлюднила міська рада.

Святкування розпочнеться о 15:00 уже шостим фестивалем сучасного українського мистецтва «Подільська Пектораль».

У рамках програми відбуватимуться різноманітні виставки та ярмарки: петриківського розпису, художніх робіт «Вільна, Сильна, Незалежна», народної майстрині-вишивальниці Любові Шаламай «Відомі історичні постаті України», керамічних виробів «Подільська гончарня» з  майстер-класами, Всеукраїнський фестиваль декоративно-прикладного та народного мистецтва «VinArtStreet».

Центр історії Вінниці презентує виставку “Незламне військо Першої Республіки: Армія УНР 1917-1921”: вона присвячена українському війську доби Визвольних змагань. Відвідувачі зможуть побачити однострої, зброю, техніку різних родів військ.

Крізь призму традицій Армії УНР можна буде детальніше ознайомитись з історією Української революції 1917-1921 рр. Виставка забезпечується екскурсійним супроводом, а поряд із виставкою розмташується кінолекторій «Перша Республіка». Кожен охочий зможе завітати на безкоштовні кінопокази документальних фільмів, долучитись до обговорення за підсумками переглядів. Глядачеві пропонуватимуться кінофільми про добу Центральної Ради, бойовий шлях Січових Стрільців, Галицької Армії, Український Чорноморський Флот, визначних діячів того часу.

Панцерник «Петлюра» повернувся до столиці УНР. ФОТОРЕПОРТАЖ

З 15:00 до 17:00 на концерті «Всі ми діти твої, Україно!» виступатимуть колективи і виконавці Вінниці та Вінниччини.

З 17:00 до 18:00 – проект «Душі Подільської таланти», під час якого виступатимуть кращі солісти та колективи сучасного танцю, відбудуться  покази колекцій українського вбрання від вінницьких дизайнерів.

З 18:00 до 20:00 – концерт «Сторінками української класики» від симфонічного оркестру обласної філармонії та міського камерного хору «Вінниця».

З 20:00 до 21:00 – виступатиме міський естрадно-духовий оркестр «ВінБенд».

З 21:00 – концерт заслуженого артиста України Станіслава Городинського.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору