× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На День міста до Вінниці прибули Порошенко та Гройсман, – ФОТО, ВІДЕО

Святкування Дня Вінниці сьогодні, 3 вересня відкривали Президент України Петро Порошенко та прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Главу уряду у супроводі вінницьких чиновників та журналістів можна було помітити біля стін міської ради ще о 14:00.

IMG_4129

Ближче до третьої у складі кортежу та з великою кількістю охорони на вулицю Соборну приїхав Президент Петро Порошенко.

Гройсман, Порошенко та міський голова Вінниці Сергій Моргунов виступили перед вінничанами з центральної сцени на Майдані Незалежності. Першим слово взяв глава держави, який сказав, що йому дуже приємно «вертатися додому».

IMG_4208

Президент висловив переконання, що Вінниця – в авангарді усієї країни у плані реформ, і незабаром наше місто може стати лідером в країні в туристичному та економічному сенсі. Окрім того Петро Порошенко закликав вінничан подякувати усім 11 тисячам вінницьких бійців, які захищали та захищають українську незалежність на фронті. Зокрема президент відзначив участь вінницьких спецпризначенців з підрозділу «Ягуар», який «врятував від сепаратизму Харків». Насамкінець Порошенко анонсував запровадження безвізового режиму з Євросоюзом вже цієї осені.

За тим зі сцени виступив екс-мер Вінниці, а сьогодні – прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Гройсман подякував містянам за те, що «рівно десять років тому вінничани вручили нам мандат довіри», і за цей період місто кардинально змінилося на краще. Глава уряду висловив сподівання, що місцева влада не зійде з подібного курсу, а тому життя у місті чимдалі змінюватиметься на краще.

IMG_4288

Завершував виступи офіційних осіб міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Він привітав мешканців з 653-ою річницею від першої згадки про Вінницю в історичних джерелах та зазначив, що усі нинішні досягнення міста – завдяки активній позиції самих вінничан, їхньому прагненню перетворити Вінницю на справжнє європейське місто.

Президент, прем’єр та міський голова також пройшли вулицею Соборною, те перш за все оглянули новий трамвай вінницького виробництва WinWay, після Володимир Гройсман та Сергій Моргунов дали короткий брифінг для преси.

Фото Андрій Завертаний

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору