× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На День міста у Вінниці поїде спецтрамвай City Tour, а Vежа розповість про авторські проекти

На День міста вінничани зможуть проїхатися у спеціальному трамвайчику «City Tour», в якому спершу автори креативних та успішних ідей, які допомагають місту, розкажуть про свої проекти та поспілкуються з вінничанами. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, “цікавою локацією стане зона «Вінниця – місто ідей», яку презентуватиме Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради. Її учасниками будуть автори успішних ідей у різних сферах, які поділяться історіями своїх стартапів і на власному досвіді покажуть, що Вінниця – ідеальний майданчик для генерації та втілення нових ідей і отримання ефективного результату”.


“Локація «Вінниця – місто ідей» діятиме з 14:00 до 18:00 та буде розміщена в центрі міста перед будинком по вул. Соборній 50. Характерною особливістю промо-локації «Вінниця – місто ідей» стане майданчик в екскурсійному трамваї «City Tour». Саме в цьому яскравому вагоні, оформленому з використанням елементів нової бренд-айдентки, вінничани розповідатимуть про ідеї, які їм вдалося реалізувати у Вінниці, через майстер-класи, нетворкінг та промо-продукцію.”

Зокрема спікерами стануть відома гастрогідка та реноваторка подільської кухні Олена Павлова, засновник проектів під брендом “Артинов” Андрій Піжевський, засновник “Вінницької реберні” та “Вінницької гондоли” Віталій Гуменюк, авторка циклу інтерв’ю “Мій район” Аліна Присяжнюк. Також спікерами стануть засновник і шеф-редактор видання Vежа Андрій Качор та автор історичних та урбан-спецпроектів Vежі Микола Геркалюк. 

У міській раді повідомляють, що “локація «Вінниця – місто ідей» також включатиме туристичну зону, де відвідувачі зможуть ознайомитися з екскурсійними послугами міста, придбати оригінальні сувеніри на згадку, взяти участь у майстер-класах, а також зіграти в інтерактивну настільну гру «Вінницький пан».

Завершенням роботи промо-локації стане запуск о 18:00 екскурсійного трамваю «City Tour». Він познайомить вінничан та гостей міста з найцікавішими туристичними локаціями Вінниці у форматі аудіогіда. Прокататися в новому екскурсійному трамвайчику можна буде абсолютно безкоштовно за попередньою реєстрацією за посиланням або під час роботи промо-локації «Вінниця – місто ідей». Кількість місць обмежена!”

Графік роботи промо-локації «Вінниця – місто ідей»

14.30 – 15:00 Ідеї для бізнесу: «Вінницька гондола», «Вінницька реберня» та «Грузинський дворик». 15:00 – 15:10 – нетворкінг з Віталієм Гуменюком

15:15 – 15:30 «Поєднати непоєднуване в подільській кухні». 15:30 – 15:55 – нетворкінг з Оленою Павловою + дегустація

16:00 – 16:15 Медіа-проект сайту VежA «Перші хвилини у Вінниці». 16:15 – 16:40 – нетворкінг з Андрієм Качором та Миколою Геркалюком.

16:45 – 17:00 «Креативний простір Артинов». 17:00 – 17:15 – нетворкінг з Андрієм Піжевським.

17:20 – 17:35 Цикл сайту інтерв’ю «Артинов.Ліверпуль» «Мій район». 17:35 – 17:50 – нетворкінг з Аліною Присяжнюк.

18:00 Фініш роботи промо-зони. Презентація туру «Сity-tour»

Читайте також: Оркестри, Pianoбoy та «Ляпіс 98»: як Вінниця відзначить День міста. ПРОГРАМА

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору