На День міста до Вінниці приїдуть чотири посла, чотири мери та члени Європарламенту

У святкуванні Дня міста Вінниці візьмуть участь 25 іноземних делегацій, а також підтвердили свою участь чотири посла.

Так, до Вінниці на свято прибудуть пані Посол Великої Британії Джудіт Гоф, посол Норвегії Уле Т. Хорпестад, посол Румунії Крістіан-Леон Цуркану та Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу. Також на урочистості планують завітати представники посольств Нідерландів, Латвії, Молдови, Грузії та Чехії.

З міст-побратимів Вінниці 9 вересня приїдуть гості з Кельце (Польща), Паневежиса (Литва) та Руставі (Грузія). Також очікуються гості зі Сташівського повіту (Польща), з яким з наше місто має угоду про партнерство, а з міста Тарнув має приїхати Почесний Консул України в Тарнові. Також очікується присутність членів Європейського парламенту та Парламенту Республіки Польща.

У святкуванні планують взяти участь і керівники місцевих консульств – в.о. консула Войчєх Мрозовскі (Генеральне консульство Польщі у Вінниці) та Почесний Консул Молдови у Вінниці Михайло Куницький.

З міжнародних організацій-партнерів до Вінниці завітають представники німецького бюро співробітництва GIZ та проекту партнерства канадських муніципалітетів «ПРОМІС», ЮНІСЕФ,  та Офісу супроводу інвестицій Ukraine invest.

Загалом близько 60 іноземців відзначатимуть цей важливий день разом з вінничанами.

З українських делегацій також очікується досить поважне і чисельне представництво. Участь у святкуванні Дня міста Вінниці планують взяти мери 4 міст – Миколаєва, Ужгорода, Чернігова та Сум. Також мають завітати гості з таких міст як Хмельницький, Одеса, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Івано-Франківськ та Кам’янець-Подільський.

Автор: Тетяна Панкратьєва

Поділитись публікацією
Вгору