На Чемпіонат Європи вирушать троє легкоатлетів із Вінниці

Вже 27-го липня в Орхусі (Данія) відбудеться Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед ветеранів. Всього 25 спортсменів з усієї України змагатимуться між собою у понад 40 видах легкої атлетики.

До української збірної увійдуть троє вінничан: Анатолій Орєхов, Наталя Сорокіна та Олена Пилипишена.

Як розповіла Наталя Сорокіна у коментарі VежА, у таких змаганнях спортсменка бере участь із 2010-го року.

  • Щоразу місто проведення змінюється. Цьогоріч це Орхус у Данії, а наступного року буде якесь іспанське містечко. Це велика честь представляти Україну на змаганнях такого рівня, де загалом беруть участь понад чотири тисячі спортсменів. Але важливі усі перемоги. Наприклад, із 7-го по 9-те липня в Києві на всеукраїнському чемпіонаті вінницька команда складом у 14 спортсменів здобула п’ять золотих нагород, три срібних і дві бронзових медалі й відтак посіла перше місце у другій групі областей. Постараємось тепер в Орхусі.

Спортсмени змагатимуться у вікових категоріях від 35-ти до 100-та років (кожна категорія – 5 років). Зокрема Анатолій Орєхов, категорія 80 років+, бігтиме на дистанції 100 та 200 метрів; Наталія Сорокіна, категорія 40 років+, робитиме стрибки у довжину; Олена Пилипишена, категорія 30 років+, бігтиме на дистанції у 400 та 800 метрів. Що стосується останньої спортсменки, то вона цьогоріч буде дебютанткою, у той час коли інші двоє були чемпіонами Європи серед ветеранів.

Втім, як розповіла пані Наталя, 90% вартості участі в змаганнях міжнародного рівня – на плечах самих атлетів.

  • За переліт, проживання та участь ми платимо самі. Хіба іноді допомагають меценати. Отримувала допомогу від комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міськради, звичайні люди допомагали збирати кошти. Цього разу подорож до Данії мені обійдеться у тисячу євро, кошти немалі. Взагалі збираючись на такі змагання, спортсмени раді будь-якій допомозі.

Змагання в Орхусі триватимуть до 6 серпня включно. У якості нагороди легкоатлети отримають медалі та грамоти.

Телефон спортсменки Наталі Сорокіної: 067-740-58-12.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору