На будівництві Київського мосту заклали гривню “на вдачу”

На Київському мосту почали укладати балки і щоб будівництво було вдалим під другою балкою залишили символічні гроші “на вдачу”. 

Загалом на мосту планується замінити 83 залізобетонні балки з обох сторін. Виготовляє балки вінницький завод “Поділля-залізобетон”.  Такі роботи розпочались сьогодні, 17 серпня. Символічно для вдалого будівництва, в основу конструкції поклали близько гривні копійками. Щоправда, будівельники не дозволили меру зробити це власноруч, щоб не порушувати правила безпеки під час будівельних робіт.

Як зазначив директор департаменту капітального будівництва Ігор Кравець, з ремонтними роботами на мосту встигають.

  • Наразі монтують другу балку і потім одразу візьмуться за наступні: знімають старі і ставлять нові. Поки що графік робіт витримується.

“Скоро тут люди лазитимуть, як мавпи”: розпочався ремонт Київського мосту. ФОТО

Сергій Моргунов розповів, що знає про нарікання вінничан, які вважають, що на мосту нічого не будують, але насправді це не зовсім так.

  • Коли вже підходити під міст, то там організовано великий будівельний майданчик і там проводяться досить складні роботи щодо оновлення арок, колон тощо. Зверху ж ми побачили, що вже міняють балки.

Вінниця: реконструкція. ВІДЕОГРАФІКА про оновлення міста

Також очільник міста підтвердив, що будівельні роботи виконуються згідно графіку і влада намагається максимально сприяти тому, аби не перекривати повністю міст для руху транспорту.

  • Можливо, ви чули, як підрядник просив, щоб їм дали “вікно” у декілька днів, аби закрити міст. Але підрядна організація та департамент капітального будівництва знаходять спільну мову і можливості, щоб максимально забезпечити рух пасажирського транспорту по мосту.

Нагадаємо, що з 10 серпня, для пришвидшення робіт з ремонту Київського мосту було вирішено організувати на ньому рух громадського транспорту у реверсному режиміДля цього встановили два світлофори, а для проїзду залишили одну смугу.

Крім цього, тролейбус №4 “Вишенька-Лугова” курсує по Центральному мосту, а ось тролейбус №10 “Вишенька – вулиця Чехова” продовжить курсувати по Київському.

Щодо завершення робіт, то вже у жовтні або на початку листопада Київський міст повністю відкриють для транспорту. Однак варто зазначити, що будівництво тоді повністю не завершиться і роботи ще триватимуть, але вже під мостом.

Фото Андрія Завертаного

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією