× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На будівлю Вінницької міськради встановлять ще одну станцію зарядки для електромобілів

На будівлі Вінницької міської з’явиться зарядна станція для електромобілів. Нині виконавчий комітет оголосив конкурс для укладання договору оренди вільного об’єкту нерухомого майна терміном на два роки та 11 місяців.

Як повідомляється на сайті ВМР, об’єктом є частина зовнішньої поверхні стіни загальною площею 1 квадратний метр вбудованого підвального приміщення адміністративної будівлі, що за адресою вулиця Соборна, 59, тобто будівлі міської ради.

Розмір стартової орендної плати об’єкта за перший місяць оренди становить 200 гривень, (додатково передбачено ПДВ).

Зазначено, що учасникам конкурсу необхідно подати до виконавчого комітету міської ради (вулиця Соборна, 59, І-й поверх, Центр адміністративних послуг “Прозорий офіс”, департамент комунального майна міської ради) заяву на ім’я міського голови на участь в конкурсі з зазначенням терміну оренди та характеру використання об’єкта, а також відомості про учасника конкурсу.

Зробити це потрібно до 27 червня включно. За три дні після цього відбудеться засідання конкурсної комісії.

Додаткову інформацію про умови конкурсу можна переглянути на сайті ВМР за вказаним вище посиланням або ж отримати за телефоном (0432) 59-52-85 щоденно (крім суботи та неділі), з 9:00 до 17:00.

Також цього року вінничанин розмістив на сайті міських петицій звернення, в якому пропонував встановити по місту безкоштовні зарядні пристрої для електромобілів. Проте, петиція не набрала необхідної кількості голосів й відтак не була розглянута міською владою.

Нагадаємо також, що минулоріч у Вінниці власники електрокарів облаштували десяту зарядну станцію.

Головне фото – ar25.org

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору