На автобан з Польщі, що проляже через Вінницю, виділили 800 мільйонів

На дорогу «Львів – Тернопіль – Вінниця – Одеса – Миколаїв», що стане частиною європейського  транспортного проекту “GO HIGHWAY” виділили перші 800 мійльйонів. Про початок реалізації проекту повідомляє на своїй Facebook-сторінці прем’єр-міністр ВолодимирГройсмана.

Через Вінниччину збудують автобан, який сполучить Одесу з Гданськом?

 • Ми започатковуємо нові проекти. Один з них — оновлена дорога “Львів – Тернопіль – Вінниця – Одеса – Миколаїв”, яка стане частиною транспортного коридору між польськими портами Балтії та нашими Чорного моря “GO HIGHWAY”(Gdansk-Odesa). У нещодавно прийнятих змінах до бюджету закладені перші 800 мільйонів гривень на реалізацію цього проекту, – написано на Facebook-сторінці Прем’єр-міністра України.

Відомо також, що у рaмкaх прoекту передбaчaється рекoнструкція і кaпітaльний ремoнт пoнaд 70 кілoметрів дoрoги “Крaкoвець – Львів”, пoнaд 90 кілoметрів “Львів – Тернoпіль”, мaйже 270 кілoметрів дoрoги “Умaнь – Oдесa”, ремoнт і рекoнструкція інших ділянoк цієї дoрoги, рекoнструкція північнoгo oб’їзду Львoвa і будівництвo східнoгo oб’їзду Тернoпoля, будівництвo декількoх десятків нoвих трaнспoртних рoзв’язoк.

Фото infomist.ck.ua, інфографіка з Facebook-сторінки Володимира Гройсмана

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
 • Aleksander Kolizhuk

  Запрошую до участі створення регіонального центру туризму.

  Реконструкція готелю по вул. Центральна, 35а в
  с.Пирогівці Хмельницького р-ну, Хмельницької області – термін реалізації проекту від моменту рішення до введення в експлуатацію – 6 місяців, кількість готельних номерів – 37(стандарт), на примиканні до міжнародної траси М-12 E – 50 в районі міста Хмельницький. Являється напрямами міжнародного транспортного коридору “Європа-Кавказ-Азія” і національного транспортного коридору “Гданськ – Одеса” (дорога М12), “Львів – Кіровоград – Знам’янка” і є частиною міжнародного транспортного коридору, а також основним маршрутом для пасажиро – вантажного потоку між центральною Європою, Карпатським регіоном, східною та південною частиною України. Пасажиропотік даного відрізку транспортного коридору складає до 40000 чоловік на добу.
  На базі готельного комплексу планується створення туристичної агенції повного циклу. До переліку послуг буде включено: туристичні
  тури визначними місцями Хмельниччини; послуги у сфері активного відпочинку (риболовля, полювання, кінний спорт, вело спорт, гольф, подорожі на квадрациклах, пейнтбол , орієнтування на місцевості, тощо); страви української та європейської кухні у ресторанних
  закладах комплексу; організація та проведення фестивалів української культури та сучасного мистецтва.