× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Митець, мистецтво, творчість”: у Вінниці виступить Лесь Подерв’янський

27 вересня у Вінниці відбудеться творчий вечір драматурга, художника та поета, автора культових п’єс “Павлік Морозов”, “Нірвана”, “Кацапи”, “Гамлет” та інших  – Леся Подерв’янського.

Відомо, що виступатиме він у ресторані “Mont Blanc”.

  • Хтось скаже “Неоднозначний”, хтось скаже “Неформатний”, а ми скажемо ця людина – мистецтво! Отож запрошуємо Вас на творчий вечір людини, що стала історією для багатьох із нас, – йдеться в анонсі заходу.

Старший менеджер закладу розповів, що Лесь Подерв’янський читатиме як нові, так і свої давніші п’єси (які саме на вибір автора). Також у програмі заплановане його спілкування з гостями, а опісля буде концерт живої музики від місцевих виконавців, які зазвичай там виступають.

Лесь Подерв’янський – український художник, драматург, письменник, автор сатиричних п’є. За майже 50 років автор написав близько 50 п’єс та мав більше 20 художніх виставок. Роботи митця зберігаються в Національному художньому музеї та багатьох приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Особливістю текстів автора є те, що вони написані суржиком і з великою концентрацією нецензурної лексики. У своїх творах він змальовує проблеми сучасного суспільства: радянські реалії, життя богеми, міжнаціональні конфлікти та абсурдність життя.

Відтак, творчий вечір Леся Подерв’янського відбудеться у п’ятницю, 27 вересня, в ресторані “Mont Blanc” (вулиця Соборна, 34). Початок – о 20:00. Квитки можна буде придбати у закладі, починаючи з понеділка 12 серпня. Їхня вартість – 200 гривень. Крім того потрібно буде зробити мінімальне замовлення зі столика – на 300 гривень.

Детальна інформація за телефоном: (068) 055 88 87.

Афіша – зі сторінки Леся Подерв’янського у Фейсбук

Читайте також: “Шевченко на кожен день”: до Вінниці з книжкою поезії приїде Яніна Соколова

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору