× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Мистецтво розповідати історії: у Вінниці відбудеться лекція для тих, хто пише

Якщо ви блогер, письменник, або просто прагнете писати вдалі та успішні тексти – у Вінниці відбудеться лекція про сторітелінг від автора книги «Всі крапки над «І»сторією». 

У понеділок, 24 червня, у  HUB Місто змістів (що по вул. Пушкіна, 11) відбудеться зустріч із Сергієм Гавриловим – сценаристом, креативним продюсером, викладачем сценарної майстерності та сторітелінгу в LITOSVITA, режисером та художником-постановником рекламних роликів, телепрограм і крос-медійних проектів, автором книги «Всі крапки над «І»сторією».

Лекція «Сторітелінг для сценаристів, письменників і блогерів», розпочнеться о 19:00, вхід вільний.

Під час заходу Сергій Гаврилов поділиться професійними інструментами, творчими корисними порадами та практичними вправами, які допоможуть упорядкувати думки та розповісти свою історію. Запрошують на зустріч усіх, хто є практикуючими або майбутніми письменниками, сценаристами, блогерами та всіх, хто прагне бути почутим в сучасному інформаційному просторі.

Протягом лекції Сергій Гаврилов розповість, як працювати з темою, ідеєю та шукати успішні історії; пояснить, якою має бути структура тексту та обов’язкові елементи, аби розкачати маятник історії від експозиції до кульмінації; а також розкриє, яким має бути герой успішного тексту.

Детальніше з програмою можна ознайомитися на сторінці події ТУТ.

Організатори: Видавництво Pabulum, Інформаційний портал VeжА, HUB Місто змістів

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору