× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Мирного неба тобі, Вінниця!»: вінницькі волонтери встановили на телевежі прапор, підписаний морпіхами. ФОТО

Вчора, 21 травня, волонтери встановили український прапор на найвищій споруді Вінниці – телевежі.

Як повідомив один з волонтерів, Андрій Сірак – прапор до цього підписали морські піхотинці, які захищають країну в зоні Операції об’єднаних Сил.

Фото надане Сергієм Довгоруком

– Прапор підписували бійці 36-ї бригади морської піхоти Збройних Сил України, – розповідає волонтер. – Загалом на прапорі – понад сотня підписів та побажань вінничанам. Основний «меседж» – «Мирного неба тобі, Вінниця!».

Як розповів Андрій Сірак, автором ідеї є волонтер Сергій Довгорук, який також замовив та оплатив стяг, а потім – передав колективу телевежі для подальшого встановлення.

– Ідея підняти прапор на нашій щоглі виникла у 2014 році, – каже Сергій. – Мене підтримав товариш, котрий уже чотири роки піднімає його там на висоті. Робили це для себе, не для преси. Тому і більшість Прапора на висоті не помічала й не помічає зараз.

За словами Сергія, минулого року він запропонував Андрію Сіраку провезти Прапор лінією фронту, а потім підняти на щоглі вже у Вінниці.

Та оскільки на висоті телевежі дме сильний вітер, а також через сонце та дощі – Прапор волонтери регулярно міняють, що й було зроблено вчора.

Прапор, що був встановлений на телевежі минулого разу

– Один із працівників телевежі колись казав – йду на роботу та помічаю: щось не те, а потім звернув увагу – зірвало Прапор у позаминулому році, – розповідає Сергій. – Йому, каже, аж погано зробилося. Але тепер усе гаразд.

Фото зі сторінки Андрія Сірака в соціальній мережі

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору