× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Минулого року вінницькі аграрії досягли найкращих результатів за всю історію спостережень

У 2018 році сільгоспвиробники області досягли найкращих результатів за всю історію спостережень у виробництві зернових культур: виробництво зерна  склало понад шість мільйонів тонн зерна.  

Про це заявив директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук під час підсумкової колегії в ОДА, повідомляється на офіційному сайті органу влади.  За словами Ткачука, також зросла і середня урожайність зернових культур: вона склала 70,6 ц/га, що є також найвищою за роки спостережень.

Окрім того чиновник заявив, що зросла й інвестиційна активності в аграрному секторі: за січень-вересень 2018 року обсяги капітальних інвестицій в агропромисловий комплекс області складають 6,59 млрд. грн.

Також на колегії повідомили, що рівень середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника в сільському господарстві, у 2018 році становила 8039,27  грн.

“Крім того, Департаментом проводилась широка інформаційна кампанія щодо реалізації державної та регіональної політик підтримки аграрного сектору, завдяки яким  сільгоспвиробники області отримали державної підтримки на загальну суму 1181,6 млн. грн.”, – ідеться в повідомленні.

 

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору