Легші та практичніші: минулого року у Вінниці виготовили чотири автобуси зі склопластику

Пластикові автобуси можуть бути не лише іграшковими, а й доволі безпечним видом громадського транспорту. Принаймні у цьому запевняють у “Вінницькій транспортній компанії” і протягом усього 2017 року фахівці модернізували та обшили склопластиком чотири атобуси.

Про ідею такого капітального ремонту транспорту стало відомо навесні минулого ркоу. Як повідомив на своїй сторінці у Facebook міський голова Сергій Моргунов, перший оновлений “ЛАЗ” випустили ще у липні, а директор транспортної компанії Михайло Луценко пояснив Vежі, що фахівці компанії встигли до кінця року відремонтувати п’ять автобусів, чотири з яких – обшили пластиком, а ще один залишили металевим.

  • Фактично це нові автобуси. На фото видно, який обсяг робіт довелось виконати транспортникам. У ході ремонту замінили каркас, двигун та агрегати машини, зовнішню обшивку та оздоблення салону, – йдеться у дописі міського голови.


Замість металевих бортів – спеціальний склопластик, який більш довговічний та функціональний. Також дещо оновили сам салон, встановивши нові сидіння та підлогу.

У середньому вартість такого капітального ремонту автобуса становить близько 750 тисяч гривень.

Як раніше повідомляв Михайло Луценко, у Вінниці такий ремонт автобусів почали виконувати вперше. Завдяки цій інновації автобус стане легшим, вигляд буде більш естетичним, та й сам склопластик – практичніший матеріал. Окрім цього, автобуси будуть безпечними, адже сам каркас залишиться металевими і зможе вберегти пасажирів у випадку ДТП.

Щоправда про плани на ремонт і створення нових автобусів зі склопластику у транспортній компанії ще не розповідають і пояснюють, що все буде залежити від того, як розподілять бюджет.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору