Мурали проти води: частину “Спрямованості” на Коріатовичів змило дощем. ФОТО

Сьогодні у Вінниці мав бути завершений перший цьогорічний мурал в рамках проекту Vin Art City, однак дощ завадив художникам закінчити проект.

Група митців, які вже кілька днів малюють мурал “Спрямованість”, що на вул. Коріатовичів, спочатку страждали під палючим сонцем, а сьогодні – “стали жертвами” дощу, який змив частину їхньої роботи.

  • Ми сподівалися сьогодні закінчити малюнок, однак знову пішов дощ. Фарба не встигла висохнути, тож частину нашої роботи просто змило водою, – розповідає куратор проекту, художник, який також працює над створенням муралу Олександр Нікітюк.

  

З його слів, у попередні дні було дуже тяжко працювати через аномальну спеку – перебуваючи на висоті на “люльках” – але тепер на заваді стають опади.

  • Ми маємо встигнути виконати всі роботи по створенню ще чотирьох муралів (загалом цього року їх має бути п’ять – разом зі “Спрямованістю” – ред.) до Дня міста на початку вересня. Однак багато що буде залежати від погодних умов, – говорить митець.

Як розповів Нікітюк, після завершення муралу на Коріатовичів, далі вони розпочнуть роботи у провулку Амосова. Там, на будинку під номером 28-а, буде одразу два малюнки: «Слов’янка» художниці Тетяни Чубар та «Плідність» – проект Володимира Ходака.

Балетна відповідь Цюриху, слов’янка і золоті яблука: якими будуть 5 нових муралів на вінницьких висотках

Вже за тим митці перейдуть до двох фінальних муралів на вулиці Келецькій: на будинку під номером 132-а буде малюнок «Місто спорту» від Наталі Лісової, а на Келецькій, 138 створять мурал «Місто культури» (автор – Олег Ходаков), уособленням якого стане балерина.

 

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору