Муніципальна поліція видала 151 припис вінницьким підприємцям, які не прибирають сніг

Задля того, аби вберегти вінничани від травмування під час складних погодних умов, працівники Муніципальної поліції надали приписи підприємцям.

Вчора, 13 грудня, працівники Муніципальної поліції для попередження травмування громадян видали 151 припис суб’єктам господарювання, аби ті прибрали від снігу прилеглу територію, а також здійснили протиожеледні  заходи.

– Також працівники Муніципальної поліції постійно здійснюється контроль за виконанням наданих приписів. Зауважимо, що за не виконання умов припису передбачена відповідальність згідно ст. 152 КУпАП, – йдеться на сторінці Муніципальної поліції у Фейсбуці.

Нагадаємо, що стаття 152 стосується порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. Порушення цих стандартів тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів, на громадян суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Фото: сторінка Муніципальної поліції у Фейсбуці 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору