× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Муніципальна поліція Вінниці видала понад 200 приписів на прибирання снігу

У вівторок, 23 січня, у Вінниці випало чимало снігу – до 30 сантиметрів. Поки комунальні служби розчищали дороги і вулиці, працівники Муніципальної поліції контролювали те, як впорались з опадами. 

Як повідомляють на сторінці Муніципальної поліції у Facebook, вони регулярно контролюють здійснення суб‘єктами господарювання, управляючими компаніями та комунальними підприємствами прибирання снігу та вжиття протиожеледних заходів на територіях загального користування задля безпеки городян.

 

Загалом було видано понад дві сотні приписів на прибирання снігу. У свою чергу вінничани намагались впоратись із ситуацією, яка виникла внаслідок сильного снігопаду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Працюємо цілодобово”: вінницькі комунальники закликають водіїв користуватися громадським транспортом

 

За невиконання умов приписів передбачена відповідальність згідно ст. 152 КУпАП “Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів”. Це передбачає накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору