Морозиво – це не лише морозиво: “Водоканал” пояснив закупівлю солодощів на 80 тисяч

Курйозна історія із закупівлею “Вінницяводоканалом” морозива на 80 тисяч гривень отримала своє продовження. Реагуючи на числені публікації в пресі та глузування деяких користувачів, прес-служба “Водоканалу” розповсюдила заяву, в якій все пояснила.

Так, зі слів прес-служби підприємства, закупівля “Водоканалом” морозива, а також інша торгівельна діяльність – є звичайною для “Водоканалу”, адже дозволена НКРЕ. За словами представників підприємства, подібна діяльність минулого року принесла “Водоканалу” два мільйони прибутків.

“Підприємство «Вінницяводоканал» не лише постачає воду споживачам, а й займається іншими видами діяльності, наприклад, проектуванням, будівельними роботами, торгівлею тощо. Такі суміжні види діяльності дозволені НКРЕ. Саме за рахунок інших видів діяльності і отримання від них прибутку підприємство частково перекриває збитковість тарифів, які відповідають сьогодні їх собівартості лише на 70%. Жодним чином інші види діяльності підприємства «Вінницяоблводоканал» не стосуються тарифів на водопостачання та водовідведення. І не мають відношення до коштів платників податків”, – ідеться у прес-релізі підприємства.

Як пояснюють на “Водоканалі”, морозиво закуповувалося для їдальні, аби його продавати. Окрім того прес-служба повідомила, що морозиво – це не зовсім морозиво: “Під графою «морозиво» на сайті державних закупівель Prozzoro мається на увазі не лише морозиво, а і інші продукти харчування, які підприємство планує закупити на рік для своєї їдальні. А морозиво їдальня продає і отримує прибуток, який йде на розвиток підприємства «Вінницяводоканал», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, що нещодавно “Водоканал” реконструював системи водопостачання та водовідведення майже на 10 мільйонів

 

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору