× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Молодий Зібров”: вінницький репер змагається за звання «Король Заходу» і 50 тисяч гривень. ВІДЕО

Вінничанин Валентин Лавренюк, більше відомий під псевдонімом Ennyday, став учасником першого українського реп-батлу «Король Заходу».

Як повідомили у сюжеті «ВІТА ТВ», хлопець переміг у другій групі змагань і пройшов у чвертьфіналу. Наразі ж Валентин Лавренюк готується до наступного етапу змагань і працює над записом дебютного студійного альбому, назву якого поки що тримає в таємниці.

Та дещо Ennyday все ж зачитав журналістам на камеру:

У… мала, ти просто ракета.  Вибач, якщо я не по етикету.
У… мала, ти просто ракета. Запалимо так, що напишуть в газетах…

Відомо, що Ennyday виступав у Львові 20 жовтня, де змагався з трьома іншими конкурсантами: Диктором Трейном, Екстрактом та Ericsson-ом.

«Король Заходу» – перший український реп батл. Ціль – зробити наймаштабнішу тусовку для українського репера. У першому сезоні змагається 16 учасників зі всієї України. Схема змагань: груповий етап (з чотирьох груп виходить по двоє учасників), далі – 1/4, 1/2 і фінал. Переможець фінального батлу отримає 50 тисяч гривень, а другий фіналіст – подарунок від партнерів (джерело – facebook.com/kingwestua).

У сюжеті також йдеться, що тексти Ennyday пише сам: спочатку читав англійською, а згодом пішла хвиля репу українською мовою. Його наставник та колега по сцені хіп-хоп хореограф Іван Козак каже, що хлопець  «повністю руйнує стереотипи про те, що репер – це людина, яка може зв’язати три слова, але через слово мат. Тут – знання мови, розуміння самої культури і жодної маргінальщини».

Валентин Лавренюк – вінничанин. Навчався в СЗОШ №1 а згодом – у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ на фінансиста. Себе називає поетом-піснярем і виконавцем, а про діяльність каже: «записую звуки». Репом під псевдонімом Ennyday займається з 2010 року. У 2017 році випустив альбом «Молодий Зібров». Наразі ж записує свій перший студійний альбом (джерело – facebook.com/iamennyday).

Читайте також: Павло Зібров приїде до Вінниці з концертом 

Не Зібровим єдиним: до Вінниці з концертом приїде “кандидат в Президенти” Іво Бобул

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору