Молоді вінничани та батьки Максима Шимка вирушать Україною на п’ятому “Потязі єднання “Труханівська Січ”

“Потяг єднання “Труханівська Січ” за декілька днів знову вирушить у дорогу містами України, аби налагодити діалог між молоддю з різних регіонів. Традиційно у поїздці візьмуть участь вінничани – студенти та батьки героїв Небесної Сотні.

З 9 березня потяг “Труханівська Січ” відправиться по Україні вже вп’яте і подорожуватиме трохи менше двох тижнів – до 22 березня. Про це повідомляє i-vin.info. Нагадаємо, що третій “потяг єднання” курсував через Вінницю і до нашого міста він прибув наприкінці жовтня минулого року.   Тоді у Вінниці його зустрічали гучно та яскраво: з військовим оркестром та барабанами ансамблю “Барвінок”.

А вже наприкінці грудня учасники-вінничани розповіли про свої враження від подорожі у четвертому потязі проекту. 

“Потяг Єднання” – це волонтерський просвітницький проект, покликаний обєднати різні частини країни через організацію поїздок мешканців Західної та Центральної України на Південь і Схід та навпаки. Ідея акції належить київській козацькій організації “Труханівська Січ”.

Вже за два дні у потяг сядуть 280 учасників акції: волонтери, молодь, громадські активісти та військовослужбовці. Цього разу з Вінниці до всеукраїнського проекту долучаться 23  учасники, серед них будуть також батьки героя Небесної Сотні Максима Шимка. За словами матері героя Зої Шимко, вони беруть участь у акції з першого потягу. Тоді вони передавали гостинці дітям з Донецької та Луганської областей.

Як розповів голова Центру підліткових клубів “Універ” Дмитро Мира, учасники поїздки відвідають різні міністерства, заклади культури тощо. Окрім туристичної програми, будуть дискусії, як з самими учасниками потягу, так і з молоддю різних міст. Вони будуть обговорювати, для прикладу, профтехосвіту в Україні, інформаційну війну, військово-патріотичне виховання, мистецтво та культуру, армію, розвиток молодіжних проектів.

Розпочнеться подорож з Києва, а далі “потяг єднання” відвідає Коростень, Житомир, Умань, Кропивницький, Полтаву, Суми, Глухів, Крути, Чернігів, Славутич та Яготин. Завершиться поїздка там, де і розпочиналась – у столиці.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору