«Місто професій» шукає супер-волонтерів: «продавців» та «паспортистів»

7 жовтня у Вінниці розгорнеться імпровізоване «Місто професій» – проект, під час якого діти в ігровій формі можуть визначитися зі своїм майбутнім фахом. Однак наразі для якісної організації міжнародного проекту у Вінниці не вистачає волонтерів

У «Місті професій», за задумом, діти випробовують себе в різних професіях по-дорослому: обирають фах, працюють і  «заробляють» гроші, які потім витрачають у спеціалізовані крамниці.

Читайте також: Дитяче «Місто професій» у Вінниці запрацює на місяць пізніше запланованого

Локації такого містечка будуть розгорнуті на Європейській площі, в парковій зоні. Захід триватиме з 12:00 до 15:00, а от волонтерам доведеться працювати з 9:00 до 16:00.

Як розповіла кураторка пошуку волонтерів, представниця БФ «Подільська громада» Олена Данілова, волонтерам доведеться бути «логістами», «продавцями» і навіть «паспортистами».

  • Розраховуємо, що буде дуже багато діток, – каже Олена Данілова. – Волонтери будуть задіяні у видачі «паспортів», тому що при вході в «Місто професій» діти отримуватимуть «паспорт», щоб «влаштуватися на роботу». За гарне виконання своєї роботи дітям виплачуватимуть символічні кошти, які вони зможуть обмінювати на різні подарунки в крамниці, де працюватимуть волонтери.

Також волонтери допомагатимуть в розміщенні представників професій в містечку. Як каже пані Данілова, волонтери зможуть чергуватися, а ще їм організують невеличкі перекуси.

Загалом шукають 10-15 волонтерів, без вікових обмежень. Щоб стати одним із волонтерів, необхідно заповнити анкету ТУТ до 18:00 2 жовтня.

Фото safehavenshelter.org

 

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору