Місто для життя: у Вінниці влаштують еко-пікнік на річці

Кава, «приготована» сонцем, солодощі, майстер-класи та ігри, сувеніри із позначкою «еко» та багато іншого очікує на вінничан вже наступного тижня, 3-го червня.

Еко-пікнік у перший місяць літа відбудеться на березі річки Вінничка (вулиця Привокзальна, 28). Розпочнеться акція о 10:00 і триватиме близько трьох годин.

За цей час гості зможуть розважитись та отримати корисну інформацію щодо ведення «екологічного способу життя».

– Це всеукраїнська акція у рамках міжнародної кампанії «Міста для життя». Наші міста мало адаптовані до зміни клімату і потребують більше зелених зон, – каже координатор акції Людмила Сломінська. – Ми покажемо приклад того, як можна цікаво проводити час на березі малої річки.

Що стосується майстер-класів, то завдяки ним діти навчаться створювати фігурки орігамі, розмалюють годівнички для птахів, виготовлятимуть еко-листівки з переробленого паперу та із додаванням насінин.

Окрім того, під час пікніку відпочиваючі дізнаються корисну інформацію про сортування відходів, заощадження енергоресурсів у побуті тощо.

Приєднатись можуть усі бажаючі, також можна приносити із собою інвентар для гри у бадмінтон, футбол, волейбол, а також можете прихопить із собою музичні інструменти.

Програма пікніку постійно доповнюється. За додатковою інформацією можна звертатись до координатора акції Людмили Сломінської.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору