× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Міськрада Вінниці створила відділ, який стежитиме за правильним паркуванням у місті

Вінницька міська рада погодила створення нового відділу, працівники якого стежитимуть за дотриманням правил зупинки, стоянки та паркування автомобілів на території Вінницької міської ОТГ.

Відповідне рішення про створення такого відділу при департаменті енергетики, транспорту та зв’язку сьогодні, 27 червня, схвалили депутати під час засідання сесії.

Очікується, що посилення контролю за дотриманням правил паркування автівок підвищить дисциплінованість водіїв та дозволить ефективно впорядкувати це питання.

Відомо, що відділ моніторитиме ситуацію у межах Вінницької міської об’єднаної територіальної громади щодо дотримання правил зупинки, стоянки та паркування автомобілів. У разі зафіксованих правопорушень, працівники відділу складатимуть протоколи про адміністративні правопорушення.

Окрім того, серед функцій відділу буде й розгляд справ про адміністративні правопорушення, передбачені частинами 1 і 3 статті 122 (у частині порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів у межах відповідного населеного пункту, зафіксоване у режимі фотозйомки (відеозапису), частинами першою і другою статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте також: Реабілітаційний центр “Гармонія” перейменували на честь Раїси Панасюк

Читайте також: Вінницька міськрада погодила надбавки викладачам та реставрацію школи-історичної пам’ятки

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору