× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Міське фентезі, оповідь Служниці та розмова про почуття для наймолодших: анонси літподій у Вінниці

16:19
Автор: Леся Качор

Найближчі дні в книгарні «Є» вінничани зможуть не тільки придбати книги, але й безкоштовно відвідати чотири дискусіїї та презентації.

Роман Галини Рис «Амстердам-Київ», міське фентезі  «Тінь на порозі», обговорення «Оповіді служниці» та велика розмова про почуття для наймолодших. Все це  VежА вирішила зібрати в один матеріал та коротко розповісти про те, що нас очікує.

Четвер 8 лютого

Обговорення роману Марґарет Етвуд «Оповідь служниці» в рамках літературного клубу «АнтиУтоплені».

Перша зустріч буде присвячена твору, що спричинив торік серіальну сенсацію та відомий у читацькому світі ще з кінця 80-х – роману Букерівської лауреатки Марґарет Етвуд «Оповідь служниці».

  • За сюжетом роману у віддалено схожій на Сполучені Штати Республіці Гілеад повноцінні права мають лише Командори та їхні Дружини, у яких є право вибирати коханок для своїх чоловіків. Мета – народження дітей. До цього здатна тільки кожна сота жінка в Гілеаді. Їх, Служниць, збирають по всій країні, а потім вони проходять курс підготовки, аби бути гідними виносити дитя офіцера. Одна зі Служниць – Джун. Колись вона мала коханого чоловіка і доньку. А тепер сенс її життя – підкорятися законам Гілеаду. Проте Джун не така, як усі. Жінка розуміє, що відбувається та хоче втекти.

Де: Книгарня «Є», вул. Соборна 89

Коли: 8 лютого о 18:00

Вхід: вільний

Читайте також: У Вінниці виступлять хмельницькі рокери «Чумацький шлях»

Субота 10 лютого

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 6 років та їхніх прогресивних батьків на розмову про почуття за мотивами книжки Ґжеґожа Касдепке «Велика книга почуттів» і майстер-клас зі створення валентинки.

Природнім проявом людської натури є дитяча закоханість. Тому напередодні Дня закоханих поговоримо зі школярами про те, що відчуваємо в різних ситуаціях і що таке справжня любов – до ближнього, до рідних, до коханої людини. Допоможе у цьому книжка Ґжеґожа Касдепке, котрий вміє через історії пояснювати цікаві факти, пов’язані з нашим світом.

Під час розмови будуть створювати оригінальні і наповнені щирими почуттями валентинки.

Де: Книгарня «Є», вул. Соборна 89

Коли: 10 лютого о 12:00

Вхід: вільний

У вінницькому парку святкуватимуть Масницю з концертом та млинцями

Понеділок 12 лютого

Презентація книги “Тінь на порозі”

На прикладі головного героя книги Томаша ви дізнаєтеся про те, які дитячі травми сприяють формуванню схильностей до насильства, та в чому полягають особливості співжиття в суспільстві людей з різним сприйняттям світу.

  • “Тінь на порозі” – міське фентезі, яке у формі захоплюючої пригодницької історії порушує важливі світоглядні питання. Все своє життя Томаш вчився ховатися від проблем — і саме тому вони навалювалися на нього одна за одною. Щоб урятуватися самому й захистити близьких, Томашеві доведеться швидко опанувати нові здібності, подолати страх і навчитися довіряти почуттям. А ще — зустрітися з найлютішим ворогом, правдою про себе і власне минуле.

Де: Книгарня «Є», вул. Соборна 89

Коли: 12 лютого о 18:00

Вхід: вільний

Як у Вінниці відзначити День Святого Валентина: огляд вечірок, концертів та заходів

Вівторок 13 лютого

Презентація роману Галини Рис «Амстердам-Київ. І трохи святого Миколая» за участю авторки.

  • Ця історія розпочнеться з переплутаних в аеропорту валіз. Удома заклопотана роботою та сімейною рутиною Олена знайде в не зовсім своїй валізі чужі речі, а несміливий Марко, окрім туфель та суконь, щось значно цікавіше — незавершений рукопис про Миколая і його життя ще задовго до того, як той став казковим добродієм. Марко пообіцяє собі знайти авторку тексту та повернути загублений рукопис. І дотримає обіцянку. А далі, як це зазвичай буває, між героями з’явиться щось більше, ніж дружба.

Нова книжка Галини Рис – зворушлива історія про вірність, кохання та диво, яким завжди є місце в нашому житті.

Де: Книгарня «Є», вул. Соборна 89

Коли: 13 лютого о 18:30

Вхід: вільний

Читайте також: “Місце, що створює читаючу Вінницю: книгарня «Є» святкує сьому річницю. ІНТЕРВ’Ю”

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.