× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницька міська рада офіційно створила парк “Хімік”

Сьогодні, 30 березня депутат Вінницької міської ради прийняли рішення про створення міського парку “Хімік”. 

Рішенням передбачається облаштування паркової зони на території площею 2,4га, що розташована в кварталі, обмеженому вулицями Некрасова, Академіка Янгеля, Батозькою та Героїв Крут.

Раніше аналогічне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради. Зазначимо, що на минулій сесії розглядався варіант спорудити на цій території також церкви Української Православної Церкви Київського патріархату, проте тоді це питання зняли з розгляду сесії.

Під час розгляду питання депутат Володимир Базелюк від “Свободи” запропонував повернутися до питання спорудження на території парку храму Української православної церкви Київського патріархату і таки спорудити храм. На це мер Сергій Моргунов зауважив, що всі подібні питання мають обговорюватися на громадських обговореннях з мешканцями:

– Ми на цих громадських слуханнях маємо взагалі визначити, як виглядатиме парк, що там буде, хто і як його буде утримувати. Ми маємо спочатку випрацювати саму концепцію парку, а тому провести обговорення, які не будуть зачіпати ні інтереси церкви, ні передусім мешканців, які проживають в тому районі, – сказв міський голова. А також зауважив, що “саме головне, щоб там не було політики. Тому що ви всі добре знаєте, що там забагато політики”.

Після цього питання було поставлено на голосування: з 45 присутніх депутатів “за” це рішення проголосувало 44 вінницьких обранців. Утримався депутат Володимир Околіта від “Самопомочі”

Окрім того, КП “Інститут розвитку міст” має здійснити вивчення громадської думки мешканців щодо створення парку: розвитку його рекреаційних зон тощо.

“Після того, як рішення щодо вивчення громадської думки про потенційне створення парку “Хімік” схвалять депутати на сесії, ми плануємо для максимальної прозорості оприлюднити перелік заходів, який “Інститут розвитку міст” планує здійснити. Звісно, терміни “до 1 травня” досить стислі, але спробуємо зробити максимум з можливого.

Зараз ми радимось з громадськістю, яка переймається долею парку, як краще організувати цей процес, щоб він дійсно був об’єктивним та переконливим, а його результати дійсно дали розуміння, у чому полягає громадський інтерес щодо цієї території”, – прокоментувала Vежі подію директор КП “Інститут розвитку міст” Аліна Дяченко.

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору