Мінус 28 кілограмів заради «Голосу»: як електрик із Вінниці потрапив у вокальне шоу

Крок за кроком електрик з Вінниці Валентин Біленький дивував журі конкурсу «Голос країни» і таки дійшов до прямих ефірів.

22-річний Валентин Біленький п’ять разів приходив на кастинг шоу «Голос країни», але лише цього року зміг «розвернути чотири крісла». Хлопець займається вокалом двічі на тиждень і на кожне заняття витрачає 200 гривень. Розповідає, що колеги-електрики не розуміють такого його захоплення.

 

-Я прийшов довести, що можу стати артистом, я хочу жити вокалом. Треба вірити в себе, пробувати і ще раз пробувати, – прокоментував вокаліст.

За душевне виконання пісні Сергія Бабкіна «Пробач» всі чотири тренери хотіли бачити Валентина у своїй команді.

-Стільки шарму у Вас, така чоловіча мякість. Я відчуваю, що це реальна нова історія «Голосу», я бачу у Вас велику зірку і майбутнє України, – прокоментувала Тіна Кароль перший виступ вінничанина.

Незважаючи на компліменти від Потапа та Джамали, Валентин обрав у тренери Сергія Бабкіна та заспівав з ним дуетом композицію «Пробач».

-Якщо Сергій не збереже, я тебе вкраду, чесно я тебе вкраду. Я як жінка просто розтанула, – додала Тіна.

 

Та вкрасти талановитого електрика Кароль не змогла і під час боїв, де він виконав пісню «Тебе це може вбити» разом із Данилом Фельдманом. Бабкін залишив Валентина у своїй команді, а вінничанин не розчарував тренера і чутливо виконав пісню Kodaline «All I want» і своїм виступом зворушив до сліз Потапа та свого наставника.

 

-Для мене ця пісня емоційно складна. Навіть не знаючи англійської, її можна зрозуміти за музикою, темпом, відчуттями. Вона про важкі переживання однієї людини”, – поділився Валентин.

Зіркові тренери та глядачі зазначають, що у Валентинові багато ніжності, тепла, до того ж він має цікавий тембр голосу.

Для того, щоб зараз збирати такі “солодкі плоди” у вигляді компліментів від слухачів та зірок шоу-бізнесу, Валентин наполегливо над собою працював.

– Я довго збирався із силами, щоб схуднути. І врешті-решт за два роки я втратив 28 кг. І “Голос країни” став для мене мотиватором на цьому шляху. Я бігав по 8 км. Думаю, це непогано. До того ж контролював свій раціон. Далі продовжуватиму займатися спортом і працювати над собою”, – розповів вокаліст.

Також  Валентин зізнався, що бачить себе передусім виконавцем ліричних пісень.

– У майбутньому уявляю себе ліричним виконавцем. Хочу знайти авторів українських пісень”, – зізнався Біленький.

Який репертуар підготує хлопець для прямих ефірів “Голосу країни”, глядачі побачать 15 квітня.

Відео: канал Youtube шоу “Голос країни”, фото “Прес-служба каналу 1+1

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору